Joga individuálne

Vhodné riešenie cvičenia jogy pre jednotlivcov, resp. pre skupinku napr. 2 - 3 ľudí (napr. priateľov, kolegov, rodinných príslušníkov a pod.)

V prípade, že máte záujem o individuálnu konzultáciu v oblasti jogy, resp. o individuálne hodiny jogy, napr.:

  • z časových dôvodov,
  • zdravotných dôvodov,
  • jazykovych dôvodov (vieme ponúknuť aj hodiny jogy v nemčine, alebo v angličtine), a pod.,

prosím kontaktujte nás a môžme sa dohodnúť na termíne a mieste stretnutia.

Takéto hodiny jogy môžu byť tiež vhodná podpora popri iných liečebných terapiach (fyzioterapeutická liečba, psychoterapeutická liečba a pod.)

Bližšie o ponuke jogy individuálne:

- Miesto cvičenia:

Podľa Vašej voľby to môžu byť buď Vami zvolené vhodné priestory (priestor napr. doma, a pod.) alebo Vám vieme ponúknuť na výber z niekoľkých nami ponúkaných priestorov pre taketo cvičenie jogy.

- Cena za hodiny jogy individuálne:

Výšku odmeny pre nás za takéto cvičenie si môžme spolu dohodnúť. Mohla by odrážať Vaše predstavy a možností. Z našej strany sa vždy pozeráme na vzdialenosť miesta, kde sa cvičí, na počet účastníkov takéhoto cvičenia a tiež napr. aj počet takýchto individuálnych hodín.
Orientačne je našou predstavou suma od 40,- EUR / hod vyučovania.

Táto suma nezahŕňa prenájom za miestnosť. Platí sa samostatne. V nami ponúkaných priestoroch sa platí prenájom vo výške cca. 6,0 EUR za 1 hodinu.

Zameranie hodiny jogy individuálne:

Obsahové naplnenie a štýl hodiny je závislý na Vašich požiadavkách. Preto v prípade, že máte o záujem o individuálnu hodinu jogy, je vhodné dať nám vedieť viac o Vašich požiadavkách, predstavách o hodine jogy.

- Lektor:

Individuálne hodiny jogy vedie Vlado Wagner a Silvia Wagnerova

 

     

Generuje redakčný systém Drupal | Vytvorili: CoolStranky.sk