Často kladené otázky - FAQ

Uvádzame niekoľko úvodných informácií, odpovede na často kladené otázky - FAQ k nami ponúkaným hodinám jogy.

Odpovede na jednotlivé otázky:

ČO VÁS ČAKÁ NA CVIČENÍ JOGY:
Na našich kurzoch a seminároch jogy je možné zoznámiť sa s prvkami hatha-jogy: telesnými jogovými pozíciami - ásanami, koncentračnými a relaxačnými cvičeniami.
Môžte očakávať osobný prístup, opravy a korektúry pri jednotlivých cvikoch, cvičenie v skupine do 10-12 cvičiacich.

Ponúkame kurzy:
- Kurz pre začiatočníkov (žiadna, minimálna, alebo veľmi stará skúsenosť s jogou)
- Kurz pre pokračujúcich (cvičiaci so skúsenosťou v oblasti jogy, resp. záujemca o jogu, ktorý pokračuje v kurze jogy)
- Kurz pre pokročilích (bohatšie skúsenosti s jogou, prípadne samostatne jogu cvičiaci)

Praktický obraz o cvičeniach, ktoré môžte očakávať na hodinách jogy si môžte urobiť  v časti "Skuste si zacvicit jogu sami"

Späť hore

PRE KOHO SÚ KURZY JOGY VHODNÉ:
Kurzy jogy sú koncipované tak, aby boli vhodné, vykonateľné a oslovujúce pre každého, takže zohľadňujú telesné danosti, schopnosti a vek účastníkov. Predchádzajúce znalosti, alebo špeciálna príprava nie je potrebná.

Späť hore

KDE A KEDY SA JOGA CVIČÍ:
Naše štúdio zatiaľ nemá svoje vlastné priestory. Prenajímame si priestory (tanečné centrá, centrá voľného času, a pod.) na rôznych miestach Bratislavy, Pezinku a pod. 
V Bratislave ponúkame kurzy jogy v mestských častiach Ružinov, Nové Mesto, Staré Mesto a Dúbravka.

Tu nájdete bližšie info o týchto miestach, kde sa konajú kurzy jogy.
V časti Aktuálne kurzy jogy nájdete presný rozvrh s detailami k prebiehajúcim kurzom.
V časti Pripravované kurzy jogy nájdete informácie o cvičeniach, ktoré pripravujeme.

Späť hore

KTO CVIČENIA VEDIE:
Cvičenia su vedené učiteľmi: Vladom a Silviou Wagnerovcami. Viac o nás...

Späť hore

AKO JE TO S VYSKÚŠANÍM, PRIHLÁSENÍM A PLATENÍM ZA HODINY:
Samozrejme je u nás možné prísť a vyskúšať si cvičenie jogy v našom podaní. Vhodné je predbežne sa na hodinu/kurz vopred prihlásiť (aby ste mali rezervované miesto v kurze z kapacitných dôvodov).
Následne po absolvovaní hodiny sa môžte rozhodnúť, či máte záujem o pokračovanie v kurze, alebo nie. V prípade, že nemáte záujem o pokračovanie v kurze, platíte iba túto jednu absolvovanú hodinu.

Ceny za cvičenie v jednotlivých kurzoch sú rôzne, pohybuju sa v rozmedzí od 3,- do 7 Eur,-  za 60 resp. 90 min. cvičenia. Presné info je vždy uvedené v detailoch kurzu.
Možné spôsoby platby za kurz a ceny jednotlivých kurzov sú uvádzané v detailoch o kurze.

Cena by nemala byť prekážkou pre návštevu našich kurzov jogy. Tým z Vás, ktorí majú záujem o cvičenie jogy, ale cena a finančné dôvody by mala byť jedinou prekážkou pre účasť na kurze jogy vieme na niektoré kurzy ponúknuť individuálne dohodnutú zľavu. V prípade záujmu o bližšie informácie v tejto veci nás prosím určite kontaktujte.

Radi by sme touto cestou vyhoveli, resp. umožnili účasť na našich kurzoch napr. mladým ľudom, študentom, mamičkám na materskej, dôchodcom, ale vôbec všetkým, pre ktorých je to aktuálne.

Späť hore

VŠEOBECNÉ UPOZORNENIE:
Účasť na ponúkaných kurzoch jogy je na vlastné riziko. Prípadné zdravotné obmedzenia (choroba, úraz, obmedzená pohyblivosť, tehotenstvo, a pod.) je potrebné oznámiť pred začatím hodiny cvičiteľovi. V prípade nejasností je potrebné konzultovať svoj zdravotný stav so svojim lekárom a poradiť sa o vhodnosti cvičenia jogy vo Vašom prípade. Škola jogy ÁSANA nenesie nijakú zodpovednosť za prípadné zdravotné problémy vzniknuté počas, resp. po cvičení jogy.

Späť hore

ČO SO SEBOU NA HODINU JOGY:
Voľnejšie oblečenie, v ktorom sa Vám budete môcť pohodlne hýbať a cvičit. A podložku na cvičenie: karimatku, prípadne deku, resp. hrubší uterák. Obuv na cvičenie nie je potrebná. Podložku na cvičenie, vak na podložku si môžte kúpiť aj u nás.

Späť hore

JOGA VO VAŠOM OKOLÍ:
Nevyhovuje Vám ani jeden z nami ponúkaných kurzov a nenašli ste ani iný kurz jogy vo Vašom okolí? V takomto prípade nás kontaktujte a v prípade dostatočného množstva záujemcov môžme otvoriť kurz jogy vo Vašej blízkosti.

Späť hore

ĎALŠIA PONUKA NAŠEJ ŠKOLY:
Okrem kurzov jogy uskutočňujeme aj viacdňové jogové semináre.
Taktiež je možné dohodnúť si hodiny jogy individuálne.
Ponúkame tiež hodiny jogy vo firmách. Napríklad sa dá cvičiť joga v ranných hodinách, počas obedňajšej prestávky, alebo po práci. Cvičenie jogy môže byť súčasťou pohybových aktivít na firemných dňoch, pobytoch, alebo podobne.
Okrem toho sa venujeme aj témam:
Zdravie, výživa človeka a životné sily
Tvorba priestoru, architektúra a jej súvislosť s duševným životom

Späť hore

Generuje redakčný systém Drupal | Vytvorili: CoolStranky.sk